Letní prázdniny a začínající příprava na novou házenkářskou sezonu jsou jak dělané pro předváděcí beachhandballové kempy. Jeden z nich proběhl v City Campusu Ostravské univerzity.

Ostravského kempu se zúčastnilo 16 dětí z Polanky, Sokolu Ostrava a Poruby. Akce se ujali reprezentační trenéři Petra Vavříková a David Kalous. Do organizace minikempu věnovaného ukázkám a nácvikům beachhandballových dovedností se zapojili také hráči širšího reprezentačního výběru Jan Gengela, Marek Polách a Roman Pavol.

Modelové zápasy v rolích certifikovaných rozhodčích řídily Markéta Ustrnulová a Adéla Kozubková. „Děkujeme všem zájemcům a současně také Moravskoslezskému krajskému svazu házené za pomoc s pronájmem hřiště. Kemp byl moc fajn, všichni jsme si ho užili,” usmála se Petra Vavříková.

Tvorba webových stránek: Webklient