Sportovci Moravskoslezského kraje podávají špičkové výkony. Kdo v z nich v uplynulém roce zabodoval nejvíc? Co třeba někdo z házenkářů?

Jako každoročně se sportovní veřejnost může zapojit do ankety Sportovec roku 2021. Vyhlašovatelem je opět Moravskoslezský kraj ve spolupráci se Sportovním kolegiem Moravskoslezského kraje, garantem sportovní části ankety je Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu.

Své favority můžete nominovat v kategoriích Mládež do 19 let, Dospělí, Trenéři, Družstva, Handicapovaní sportovci, Cena fair play, Objev roku, Síň slávy, Cena hejtmana, Počin roku a Jiná nespecifikovaná kategorie.

Termín odeslání návrhů je nejpozději do 31. 1. 2022. Další informace naleznete na stránkách Moravskoslezského kraje – https://sportovec.msk.cz/nominace-2021/

Ilustrační foto: Pixabay.com

Tvorba webových stránek: Webklient