Starší žačky z Třince završily úspěšnou sezonu. Doma v posledním zápase sezony porazily 30:12 tým z Nového Jičína.

Tým třineckých starších žaček předvedl v utkání podle trenérky Jany Rzymanové výjimečnou týmovou spolupráci, ale také dokázal využít své střelecké schopnosti. „To vše dělá z tohoto utkání nezapomenutelnou událost,“ řekla spokojeně.

Výrazným přínosem vítězného týmu byla kanonýrka Nora Barbier, která v tomto zápase vstřelila 14 gólů. Tím překonala hranici 200 gólů v sezoně. „Je to opravdu impozantní úspěch. Nora se stala nejen hvězdou tohoto zápasu, ale také se zapsala do historie třinecké házené. Je to ohromným úspěchem nejen pro Noru, ale také pro celý náš tým,“ prohlásila trenérka Rzymanová. „Děvčata ukázala po celou sezonu bojovné výkony, tento poslední zápas byl opravdu třešničkou na dortu,“ dodala.

Tým se nyní chystá na letní přípravné období. „Výhra nad Novým Jičínem potvrzuje stupňující formu starších žaček a předznamenává další úspěšnou budoucnost. Těšíme se na další úspěchy a příběhy plné vášně a radosti ze sportu,“ dodala trenérka Rzymanová.

Tvorba webových stránek: Webklient