Následující dny budou patřit házenkářskému Polanka Cupu. Prestižní turnaj proběhne od čtvrtku do neděle. A letos bude rekordní!

Polanka Cup letos nabídne už 29. ročník. „Přibylo nám 23 týmů, čeká nás více než 350 zápasů. Bude to náročné, ale moc se těšíme. Náš tým šikovných organizátorů určitě všechno zvládne,“ řekl organizátor turnaje a předseda exekutivy Moravskoslezského krajského svazu házené Pavel Bochnia. „Letos to bude rekordní,“ dodal.

Hrát se bude v kategoriích mladšího dorostu, starších žáků, mladších žáků, mini 6+1 a Mini 4+1. Na turnaji budou startovat týmy z České republiky a ze Slovenska. „Jsme druhým největším turnajem v republice, hned po Prague Handball Cupu,“ prohlásil Bochnia.

Hrát se bude v pátek, sobotu a neděli, kdy proběhnou boje o medaile a další umístění. Na pátek je naplánováno také slavnostní zahájení a ohňostroj, v sobotu proběhne i dětský den. „Bude tady spousta atrakcí. Myslím, že děti budou maximálně spokojené,“ usmál se Bochnia.

Polanka Cup by svou účastí měli obohatit také hráči extraligového karvinského Baníku, kteří letos vybojovali stříbrné medaile. „Přislíbili nám účast, na předávání cen by se někdo z nich měl objevit,“ prozradil Bochnia.

Tvorba webových stránek: Webklient