Oddíl házené TJ TŽ Třinec se připravuje na nadcházející ročník přeborů Moravskoslezského kraje s velkým nadšením. A taky tak trochu netradičně.

Mladé třinecké házenkářky si přípravu na nový ročník okořenily účastí na příměstském sportovním kempu. Jeho součástí byly tradiční disciplíny jako atletika, gymnastika a plavání, ale i jedna netradiční aktivita – thajský box s úspěšným trenérem Martinem Vaňkou.

„Tento kemp posílí týmovou soudržnost, ale také přinese nové sportovní zážitky a dovednosti, které dívky budou moci uplatnit ve své hře. Thajský box byl pro všechny zážitek, holky si trénink užily,“ řekla třinecká trenérka Jana Rzymanová.

Součástí kempu byla také házená. „Dívky se věnují intenzivnímu tréninku, aby byly na nadcházející soutěže co nejlépe připraveny,“ dodala trenérka Rzymanová.

Tvorba webových stránek: Webklient