Starším žákům z Kopřivnice se povedl parádní kousek. Poskládali dva týmy a oba skončily ve svých tabulkách první.

Kopřivnice letos měla starších žáků hodně, a tak vytvořila dva týmy – áčko i béčko. Oba své skupiny vyhrály.

Kopřivnický A tým starších žáků za sebou zanechal o devět bodů druhé Zubří a třetí Centrum Haná. Ve druhé skupině získala Kopřivnice B o osm bodů více než Frýdek-Místek B.

„Něco takového se nám ještě nepovedlo. Není to tak vždy, že bychom měli dva týmy. Teď jsme do toho šli a vyšlo to. Zahráli si všichni kluci,“ pochvaloval si kopřivnický trenér Jaroslav Petřek.

Hráči pravidelně pendlovali mezi oběma týmy. „Mladší kluci z béčka vidí, v čem se musí zlepšit. Tato sezona jim pomohla, aby příští rok patřili do áčka. Hráči si mezi sebou vzájemně pomáhají,“ řekl Petřek.

Letošní sezona byla pro mladé kopřivnické házenkáře náročná. Kromě MSL totiž hráli taky ČSL a Žákovskou ligu, ve které skončili dvanáctí. „To mě zklamalo, tam jsme chtěli být výš,“ uznal Petřek. „Jinak jsem ale spokojený, sezona se nám povedla,“ dodal.

Tvorba webových stránek: Webklient